Kamenná prodejna

 
 

Adresa kamenné prodejny:

Táborská 513/200

Brno Židenice PSČ: 61500

Jak se k nám dostat: Naše kamenná prodejna se nachází na Táborské ulici 513/200 v Brně Židenicích. Pokud přijedete tramvají, nejlepší volbou jsou linky 8, 9 a 10. Stačí vystoupit na zastávce Geislerova, a odtud máte jen 100 metrů k naší prodejně. Pro ty, kteří preferují cestovat autem, je k dispozici parkování před prodejnou, nebo v okolních ulicích.

Prodejní Doba: Naše prodejna bude otevřena pro vás od 10:00 do 17:00 hodin, a to od pondělí do pátku. Těšíme se na to, až vás přivítáme a budeme moci splnit vaše přání.

Co můžete očekávat v naší kamenné prodejně:

  • Široký Výběr Kratomu: Naše kamenná prodejna nabízí rozsáhlý sortiment kratomových produktů, které jsou k dispozici na našem eshopu. Najdete zde oblíbené odrůdy jako Green Maeng Da, Green Horn, Super Green, White Maeng Da, Pure White, Gold Maeng Da a Red Maeng Da.

  • Gramáže: V prodejně budete mít možnost zakoupit kratom v gramážích 50g, 100g, 200g, 500g a dokonce i 1000g, abyste si mohli vybrat to, co nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Tyto gramáže jsou na prodejně připravené k odběru vždy. 

Těšíme se na vaši návštěvu v naší nové kamenné prodejně.  Pokud máte jakékoli dotazy před návštěvou, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho eshopu Kratomlife.cz nebo na telefonním čísle uvedeném na našem webu.

Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na setkání v naší kamenné prodejně

Zpět do obchodu